ליווי ופיתוח אישי למנהלים

זירת המסחר עוברת שינויים רבים ותהפוכות מפתיעות; ובהתאם לכך, אתם המנהלים, נדרשים להתאים את מיומנויות הניהול אל המציאות העכשווית. בסדרת מפגשים אישיים ניתן דגש על העצמה ועל חיזוק המיומנויות האישיות שיש ברשותכם, ונפתח כלים נדרשים נוספים שיסללו בפניכם את הדרך למצוינות ניהולית בחברה.

20 שנות ניהול בכיר, בדגש על מצוינות ניהולית, תורגמו לתוך תוכנית ליווי ופיתוח אישי למנהלים, שכוללת כלים ומידע רב ערך. התוכנית פועלת בשני מישורים מרכזיים:

1
התמודדות עם אתגרים יום־יומיים
בהתאם לאתגרים שמופיעים בזירות השונות בארגון - מול עובדים, מנהלים בדרגה בכירה או חברי הדירקטוריון, דרישות השוק או המתחרים, ספקים או לקוחות וכן הלאה; נעמיק להבנת שורשי האתגר, נזהה את המשאבים הקיימים לניהול יעיל של האתגר ועד לפתרונו.
2
ריענון והרחבת ארגז הכלים הניהולי
לצד המיומנויות הקיימות, ייפתח בפניכם עולם עצום של כלים יישומיים, אשר אספתי במהלך שני עשורי הניהול הבכיר; ויאפשרו לכם לשדרג את דרכי הניהול, לסמן יעדים ולהשיגם.

בראשית הדרך נגדיר את חזון הניהול, שתואם באופן אותנטי כל מנהל בהתאם לתפיסת עולמו, מאפייני אישיותו, מטרות הארגון וכן הלאה. מנקודת הבסיס המהותית הזו, נוכל לפלס את הדרך אל מצוינות ניהולית שהולכת יד ביד עם עקרונות החזון.

בדרך תחשפו לשלושת מקורות אנרגיה לניהול מיטבי: אישיותי, אנושי וארגוני; שאת שלושתם נעצים בו־זמנית לטובת ניהול מיטבי, הנעת עובדים בהנאה וכיבוש יעדים למצוינות ניהולית.

פסגת הניהול זוהרת מבחוץ ומאתגרת מבפנים. על מנת להצית מחדש את אש המוטיבציה הפנימית ולעורר את יצר העשייה, מומלץ שכל מנהל או מנהלת יזהו את המניע שהביאם לבחור בהובלת הארגון, ויחזק את דרכם. אני מאמינה שכאשר מנהלים מצטיידים בכלי ניהול מתאימים, הם פנויים לפיתוח התוצאות העסקיות ולהובלת עובדיהם למצוינות.

מזמינה אתכם למפגשים אישיים שבהם נשחיז ונשייף את כלי הניהול, שיהפכו את החזון הארגוני האותנטי למציאות קיימת.

לתיאום פגישת היכרות